Градусні міри двох кутів паралелограма відносяться як 2:3 ; Знайти кути паралелограма?​


Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Богдан.

Ответ:

72°, 108°, 72°, 108° кути паралелограма

Объяснение:

Позначимо кути як 2х та 3х.

Сума сусідніх кутів паралелограма 180°, тоді:

2х+3х=180

5х=180

х=36

36*2=72° гострі кути

36*3=108° тупі кути