Дерев'яний брусок має форму куба, ребро якого дорівнює 80см. Скільки лаку потрібно щоб покрити ним

поверхню бруска, якщо на 1м2 витрачається 100г лаку?

Ответы на вопрос

Отвечает Коршаков Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

у куба 6 граней

1 грань = 80*80 = 6400 см2

1м = 100 см

1м2 = 10 000 см2

6400 см2 = 0,64 м2 - площадь одной грани

вся площадь 6*0,64 = 3,84 м2

100 грамм *3,84 = 384 грамм