Відповідні сторони двох подібних трикутників дорівнюють 5 дм і 10 дм. Периметр першого трикутника

дорівнює 60 дм. Чому дорівнює периметр другого трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Илья.

1) 5+10=15

2) 60÷15=4(дм)-дорівнює прим. 2 трикутника.

Пояснення:5додаємо10. І 60 ділим на 15. Получаєтса 4.

Отвечает Зеленков Сергей.

Відповідь:Зробимо легеньке рівняня: 1)5+10=15

2) 60÷15=4(дм)

Пояснення: