ДАЮ 100 БАЛОВ! СРОЧНО З’ясувати: існує, чи не існує правильний многокутник, кожний внутрішнійкут

якого дорівнює: 70⁰​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреянов Костя.

Ответ:

Правильного многокутника внутрішній кут якого 70°, не існує.

Объяснение:

Формула:

180°(n-2)/n;

180(n-2)/n=70

180(n-2)=70n

180n-360-70n=0

110n=360

n=3,2 оскільки значення n не є цілим числом, такого многокутника не існує.