Запишіть рівняння прямої яка симетрична прямій 4x-5y-9=0 відносно початку кординат(будь-ласка з

зрозумілими поясненями)

Ответы на вопрос

Отвечает Курченко Настя.

Прямая 4x-5y-9=0 проходит через начало координат (0,0), так как 4*0-5*0-9=0. Ее симметричная прямая относительно начала координат имеет уравнение:

4x-5y-9=0

->

4x-5y=9

Знак уравнения не меняется, так как начало координат лежит на прямой.

Отвечает Каширкіна Катя.

Ответ:

Объяснение:

Симетрична пряма відносно початку координат має співвідношення між координатами x та y, яке є протилежним до співвідношення на вихідній прямій.

Для знаходження рівняння симетричної прямої відносно початку координат на основі даного рівняння 4x - 5y - 9 = 0, ми замінимо x на -x та y на -y, щоб отримати протилежні значення координат.

Отже, рівняння симетричної прямої матиме наступний вигляд:

4(-x) - 5(-y) - 9 = 0

Після спрощення цього виразу отримаємо рівняння симетричної прямої:

-4x + 5y - 9 = 0

Це є рівняння симетричної прямої відносно початку координат, що протилежне до вихідного рівняння 4x - 5y - 9 = 0.