СРОООЧНОО ДАЮ 50 БАЛОВ!! 4. Бічна сторона рівнобедреного трикутника ділиться точкою дотику

вписаного кола у відношенні 3:2, рахуючи від вершини кута при основі трикутника. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 64 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:Дано: ΔАВС - рівнобедрений, АВ=ВС;  Р(АВС)=64 см;  АК:ВК=3:2.  АВ, ВС, АС - ?Теорема: Відрізки дотичних до кола, проведених з однієї точки, рівні між собою АК=3х см, ВК=2х см, тоді АК=АМ=СМ=СТ=3х см,  ВК=ВТ=2х см.5х+5х+6х=64;  16х=64;  х=4АС=6*4=24 см. АВ=ВС=5*4=20 см

Объяснение:24,20,20 см