Площа квадрата АВСД 72 квадратного см знайдіть довжину його діагоналі​


Ответы на вопрос

Отвечает Labadze Rusa.

Ответ:

1

За допомогою формули d=√2×S

s=72 см², за умовою

Розв'язуємо d=√2×72= √144=12

2

діагональ можна знайти за стороною та помножити на √2, сторона квадрата це корінь з його площі, тоді √72×√2=12 майже схоже

Объяснение: