АВ- діаметр кола. Скласти рівняння цього кола, якщо А,(4;-2) і В(-4;8)​


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

Ответ:

x²+(y-3)=41

Объяснение:

М- середина відрізка АВ.

М=(А+В)/2

Хм=(Ха+Хв)/2=(4-4)/2=0

Ум=(Уа+Ув)/2=(-2+8)/2=

=6/2=3

М(0;3)- центр кола

АМ=√((Хм-Ха)²+(Ум-Уа)²)=

=√((0-4)²+(3+2)²)=√(16+25)=

=√41 радіус кола.

(х-Хм)²+(у-Ум)²=R²

x²+(y-3)²=41