Знайте сторони палелограма якщо одна з них быльша у 4 рази а його периметры дорывнюэ 120см


Ответы на вопрос

Отвечает Тремаскин Никита.

Ответ:

12см, 48см, 12см, 48см

Объяснение:

Позначимо сторону паралелограма як х, а другу 4х, тоді:

Р=(х+4х)*2=120

2х+8х=120

10х=120

х=120:10

х=12 (см) перша сторона

12*4=48 (см) друга сторона