Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 8 см, апофема – 10 см. Знайти об'єм піраміди.


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Светлана.

Ответ:

V=384 см³

Объяснение:

∆SOK- прямокутний трикутник

За теоремою Піфагора

ОК=√(SK²-SO²)=√(10²-8²)=6см

AD=2*OK=2*6=12см

S(ABCD)=AD²=12²=144см²

V=⅓*S(ABCD)*SO=⅓*144*8=

=1152/3=384 см³