Кут рівнобедреного трикутника при вершині А дорівнює 1)56 2)62 3)48 Знайти величину кутів С і В


Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Арсентий.

Ответ:

1) 62, 2) 59, 3)66

Объяснение:

180- кут А і поділити на 2, так як кути при основі рівні.

(180-56)/2=62

(180-62)/2=59

(180-48)/2=66