точка K не належить площині квадрата ABCD кут KBA = 40 градусів, кут KBC = 90 градусів знайдіть кут

між прямими KB і CD

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Ринат.

Ответ:

Оскільки кут KBA дорівнює 40 градусам, то кут KBC дорівнює 90 - 40 = 50 градусам.

Аналогічно, кут SBC дорівнює 90 градусам, тому кут KS дорівнює 90 - 50 = 40 градусам.

Отже, кут KBK 'дорівнює 180 - 40 - 40 = 100 градусів, де K' - перетин прямих KB і CD.

Оскільки сума кутів у трикутнику ABC дорівнює 180 градусам, коли кут KBC дорівнює 180 - 90 - 50 = 40 градусів.

Отже, кут між прямими лініями K і CD-це кут KBK, який дорівнює 180 - 100 - 40 = 40 градусів.

Объяснение: