Знайдіть значення sinA, tgA гострого кута А, якщо cosA = 0,96​


Ответы на вопрос

Отвечает Rybakova Alina.

Відповідь:

cosa = 0,96

sin²a+cos²a = 1

sin²a = 1-cos²a

sina = √(1-cos²a)

sina = √(1-(0,96)²)

sina = √(1-0,9216) = 0,28

tga = sina/cosa

tga = 0,28/0,96 = 0,29

ctga = 1/tga = 1/0,29 = 3,448 ≈ 3,45