BK бісектриза трикутника ABC,AB=6 см,BC=10 см.Менший відрізків на які бісектриса BK ділить стлрону

AC дорівнює 3 см знайдіть AC​

Ответы на вопрос

Отвечает Батраков Роман.

Объяснение:

Меньший отрезок - АК, т.к. меньшая сторона 6. Составляем пропорцию =>

 \frac{6}{3}  =  \frac{10}{x}

х = 5

АС = 3+5=8