Обчислити масу розчину амоній сульфату об'ємом 220 мл, якщо густина його p=1.12 г/мл.


Ответы на вопрос

Отвечает Федосеева Алина.

Отве

m=p*v

m((NH4)2SO4)=220*1,12=246,4 г