6)Медиана рівностороннього трикутника дорівнює 3 см. Знайдіть сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Хмара Валера.

Ответ:

2\sqrt{3}

Объяснение:

L - медиана

a - сторона треугольника

L = \frac{a*\sqrt{3} }{2}

a = L / \frac{\sqrt{3} }{2}

a = L * \frac{2}{\sqrt{3} }

a = \frac{3*2}{\sqrt{3} }=2\sqrt{3}