2. Два зовнішніх кути трикутника дорівнюють 111° та 135°. Знайди кути цього трикутника. !!!! З

дано та з поясненням !!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириогло Полина.

Объяснение:

ДАНО:трикутник,зовнішні кути:111,135°

щоб знайти внутрішній кут потрібно 180-111=69

другий внутрішній кут=180-135=45

третій кут=180-(69+45)=66