На осі аплікат знайдіть точку, рівновіддалену від точок С (-1; 4: 2) і К(0; 2; 7). У відповідь

запишіть відстань від цієї точки до початку координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Заверуха Богдан.

Ответ: 3.2

Объяснение:

Если А находится на оси апликат, то ее координаты (0; 0; Za)

Тогда АС²= (Xa-Xc)² +(Ya-Yc)² + (Za-Zc)²  = (0+1)²+(0-4)²+ (Za-2)²  

АK²= (Xa-Xk)² +(Ya-Yk)² + (Za-Zk)²  = (0-0)²+(0-2)²+ (Za-7)²

АС=АK => АС²=АK²

=> 1+16+Za²-4*Za+4=0+4+Za²-14*Za+49

=>21+10*Za =53

Za=32/10=3.2

=> AO=3.2

Отвечает Базарбай Айдос.

Ответ:

відстань 3,2

Объяснение:

відстань від точки до початку координат 3,2