Знайдіть площу повної поверхні прямої трикутної призми, в основі якої лежить прямокутний трикутник

з катетами 3 і 4, а висота призми дорівнює 6 см. З поясненням, будь ласка !

Ответы на вопрос

Отвечает Janar Janar.

Ответ:

Щоб знайти площу поверхні даної призми спершу необхідно знайти третю сторону її підстави. Так як підставою призми є прямокутний трикутник, а невідома сторона його гіпотенуза, позначимо її буквою х і обчислимо за допомогою теореми Піфагора: х2 = 32 + 42, х2 = 9 + 16, х2 = 25, х = 5. Тепер ми можемо знайти площу поверхні даної призми: S = 3 × 4 + 6 × (3 + 4 + 5), S = 12 + 6 × 12, S = 12 + 72, S = 84 (см2).

Объяснение:

Ось:)