У триктунику KLM KL = 4, KM= 6, а на стороні LM обрано точку P так, що LP= 3, PM = 2. Знайдіть

довжину KP. Напишіть повний розвʼязок задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Амнинов Бадма.

Ответ:

Для знаходження довжини відрізка KP в трикутнику KLM ми можемо використовувати теорему Піфагора та подібність трикутників.

Спочатку визначимо довжину KL за теоремою Піфагора:

KL^2 = KM^2 + LM^2

KL^2 = 6^2 + 4^2

KL^2 = 36 + 16

KL^2 = 52

KL = √52

KL = 2√13

Тепер ми можемо визначити співвідношення сторін в трикутнику KLM:

KP/LP = KM/LM

Знаємо, що KP + PM = KM, тому KP = KM - PM = 6 - 2 = 4

Тепер ми можемо записати співвідношення та підставити в нього відомі значення:

KP/3 = 6/4

KP = (3 * 6) / 4

KP = 18 / 4

KP = 4.5

Отже, довжина відрізка KP дорівнює 4.5.