Три прямі перетинаються в одній точці.знайдіть кут 3, якщо кут 1 + кут 2=124° помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.
Загалом для таких задач можна скористатись теорією кутів, яка говорить, що сума кутів в трікутнику дорівнює 180 градусів. Оскільки три прямі перетинаються в одній точці, то утворюється два таких трікутники.

Звернемо увагу на трикутник, який складається з кутів 1, 2 та 3. За теоремою про суму кутів в трікутнику, сума кутів цього трикутника дорівнює 180 градусів:

1 + 2 + 3 = 180

Але нам відомо, що 1 + 2 = 124°. Підставляючи це значення в формулу, отримуємо:

124 + 3 = 180

Звідси:

3 = 180 - 124 = 56

Отже, кут 3 дорівнює 56 градусів