У трикутниках ABC і DEF відомо, що BC:DF=AC:EF=1,5, кут С=куту F. Знайдіть сторони DE та AB, якщо

їхня різниця дорівнює 3 см О 2см, 3см O О 6 см, 9см О 10 см, 15 см

Ответы на вопрос

Отвечает Игонькина Дарья.

Ответ:

6 см, 9см

Объяснение:

BC/DF=AC/EF=1,5

∠С=∠F,

АВ-DE=3 см  АВ=3+DE

DE та AB

AB/DE=1,5 ; (3+DE )/ =1,5*DE ⇒ DE=3/0,5=6 см; АВ=3+6=9 см