Із точки В до прямої проведені дві похилі ВА = 20 см і ВС = 13 см. Проекція похилої ВА дорівнює 16

см . Знайдіть проекцію похилої ВС. ПОМОГИТЕ срочно пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вилена.

Відповідь:

Нехай точка D - це точка перетину похилої ВА з прямою, а точка Е - це точка перетину похилої ВС з прямою. Оскільки ВА і ВС - похилі, а ВД - їхні проекції, то трикутники ВАD та ВСЕ також є подібними.

AD / ВА = ЕС / ВС

16 / 20 = ЕС / 13

EC = (16 × 13) / 20 = 10,4 (см)