Знайдіть зовнішній кут при вершині рівнобедреного трикутника, якщо внутрішній кут при основі

дорівнює 233°+15°. 2. Два кути трикутника відносяться як 1:3, а третій кут дорівнює 20°+433°. Знайдіть кути трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Alvarado Daniel.

Ответ:

Знаємо, що сума внутрішніх кутів трикутника дорівнює 180°, тому внутрішній кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює (180° - кут при вершині)/2. Таким чином, ми можемо записати рівень:

(180° - кут при вершині)/2 = 233° + 15°

180° - кут при вершині = 2(233° + 15°)

180° - кут при вершині = 2(248°)

180° - кут при вершині = 496°

-кут при вершині = 316°

кут при вершині = -316° (це зовнішній кут, тому він від'ємний)

Отже, зовнішній кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 316°.

Нехай кути трикутника мають міру x, 3x та 20° + 433° = 453°. Якщо сума кутів трикутника дорівнює 180°, ми можемо записати рівняння:

х + 3х + 453° = 180°

4x = -273°

х = -68,25°

Тому міра кута не може бути від'ємною, ми робимо висновок, що в задачі допущена помилка.