Знайти довжину кола, описаного навколо правильного чотирикутника зі стороною 6 см ( всі округлення

робити до десятих, тт ~3,14). 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Аслан.

Ответ:

Для знаходження довжини кола, описаного навколо правильного чотирикутника зі стороною 6 см, потрібно використати формулу:

C = πd

де C - довжина кола, d - діаметр кола, а π - математична стала, яка приблизно дорівнює 3.14.

Зауважимо, що діаметр кола дорівнює довжині діагоналі правильного чотирикутника зі стороною 6 см. Довжина діагоналі може бути знайдена за допомогою теореми Піфагора:

d = √(a^2 + a^2) = √(2a^2) = a√2

де a - довжина сторони правильного чотирикутника.

Тому, діаметр кола дорівнює:

d = 6√2 см

Отже, довжина кола дорівнює:

C = πd = 3.14 * 6√2 см ≈ 26.8 см (округлюємо до десятих).

Отже, довжина кола, описаного навколо правильного чотирикутника зі стороною 6 см, дорівнює приблизно 26.8 см.

Объяснение: