Катети прямокутного трикутника дорівнюють 9 см і 12 см. Знайдіть синус меншого гострого кута.


Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Камиль.

Объяснение

Вот твой ответ


Отвечает Азиатцева Аня.

Відповідь:

sinα=3/5

Пояснення:

Даний три кутник подібний до єгипетьского ( 3,4,5) з коефіцієнтом подібності 3. Отже гіпотенуза даного трикутника буде дорівнювати 5*3=15 см.

У трикутнику навпроти меншого кута лежить менша сторона.
Синус меншого кута - це відношення протилежачого меншого катета( 9см) до гіпотенузи (15 см)
sin \alpha =\frac{9}{15}=\frac{3}{5}