Визначте вид чотирикутника abcd якщо a(-2;0), b (2;0) , c(-2;-3) ,d(-6;-3)ХЕЛП ❤️​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрушин Дмитрий.
Для визначення типу чотирикутника abcd необхідно знати його сторони та кути. Ми можемо використати формули відстаней між точками, щоб знайти довжини сторін:
AB = √[(2 - (-2))^2 + (0 - 0)^2] = √16 = 4
BC = √[(-2 - 2)^2 + (-3 - 0)^2] = √52 ≈ 7.21
CD = √[(-6 - (-2))^2 + (-3 - (-3))^2] = √16 = 4
DA = √[(-6 - (-2))^2 + (0 - (-3))^2] = √40 ≈ 6.32
Тепер ми можемо порівняти довжини сторін, щоб визначити тип чотирикутника:
Якщо всі чотири сторони рівні, то це квадрат. Якщо дві пари сусідніх сторін рівні, то це прямокутник. Якщо всі сторони різні, але всі кути прямі, то це паралелограм. Якщо всі сторони різні і кути не прямі, то це загальний чотирикутник.
У нашому випадку, AB = CD і BC ≠ DA, тому це загальний чотирикутник.
Отвечает Zhapbarsadyk Nazerke.

Відповідь:

паралелограм

Пояснення: