Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 26 см. Знайти його основу, якщо вона на 2 більша від

бічної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Ответ:

P=a+2d

a=d*2

26=(d*2)+2d

26=4d

d=6.5

a=6.5*2=13