БУДЬ ЛАСКА СКОРІШЕ!!!! ДАЮ 40 БАЛІВ! <АОВ і <ВОС - суміжні. Визначте <АОВ, якщо <ВОС

менший від <АОВ в 4 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

Ответ:

ВОС- 36°, АОВ-144°

Объяснение:

сума суміжних кутів-180°,отже,маємо:

4х+х=180

5х=180

х= 36°

4х= 144°

можна найкращу відповідь будь ласка?)

Отвечает Владимирович Михаил.

Ответ:

36°    144°

Объяснение:

∠АОВ+∠ВОС=180°

Нехай ∠ВОС=х°, тоді ∠АОВ=4х°.

х+4х=180

5х=180

х=36

∠ВОС=36°;  ∠АОВ=36*4=144°