допоможіть срочно!!!!Катети прямокутного трикутника дорівнюють 3 см і 4 см. Знайдіть висоту

трикутника проведену до гіпотенузи.( Відповідь записати без одиниць вимірювання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ступин Артём.

Ответ:

Висота проведена до гіпотенузи прямокутного трикутника дорівнює добутку катетів, поділеному на довжину гіпотенузи. Таким чином, висота трикутника дорівнює (3 * 4) / 5 = 12/5 = 2.4. Отже, висота трикутника дорівнює 2.4.