У рівнобедреному трикутнику бічна сторона дорівнює 13 см, а висота, що проведена до основи - 12 см.

Знайти площу трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Невзорова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Для рівнобедреного трикутника висота, проведена до основи, є також медіаною і бисектрисою. Таким чином, в нашому трикутнику медіана розділяє його на дві рівні частини і перпендикулярна до основи, тому площа трикутника може бути знайдена за формулою:

S = (основа * висота) / 2

де основа - довжина рівної сторони, а висота - довжина висоти, проведеної до цієї сторони.

У нашому випадку, довжина рівної сторони рівнобедренного трикутника є 13 см, а висота, проведена до основи, є 12 см. Тоді площа трикутника буде:

S = (13 см * 12 см) / 2 = 78 см²

Отже, площа рівнобедреного трикутника дорівнює 78 квадратних сантиметрів.

Отвечает Амандык Мейржан.

Відповідь:

Пояснення:

за теоремою піфагора основа=√13^2-12^2=√169-144=√25=5cm

S=1/2*5*12=0.5*5*12=2.5*12=30cm^2