Через точку M сторони BC паралелограм ABCD провединено пряма, яка паралельна сторони CD. Ця пряма

перетинає відрізок BD і AD у точках K і F відповідно. Відомо, що BM:FD= 2:1. Чому дорівнює відпошення KD:BK. пажалуста допоможіть з обясненями пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Шипулин Слава.

Ответ: KD/BK = 1/2

Объяснение:

треугольник BMK и треугольник KDF - подобные:

1) угол K - вертикальный

2) угол MBK = углу FDK ( накрест лежащие)

BM/FD = 2/1 (по условию), =>

k (коэффициент подобия) = 2

KD/BK = 1/k = 1/2