Один із зовнішніх кутів трикутника 75°, а один з кутів, не суміжних з ним, 38°. Знайти кути

трикутника. на перед дякую)​

Ответы на вопрос

Отвечает Латыпова Алия.

Ответ:

37 градусов, 38 градусов, 105 градусов

Объяснение: У тебя внешний угол 75, значит внутренний 180-75=105 градусов.

Один из углов у тебя 38.

Значит третий угол 180-105-38 = 37 градусов

Отвечает Шелихов Саша.

Відповідь:

105; 38; 37

Пояснення:

 Зовнішніймкут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів, не суміжних із ним.

Якщо один з кутів, не суміжних з зовнішнім, 38*, тоді інший не суміжний з зовнішнім кут становить:

75 - 38 = 37*
Сума кутів трикутника 180*. Третій кут становить:

180 -(38+37) = 180 - 75 = 105*
Кути трикутника: 105*; 38*; 37*