Знайдіть довжину відрізка КМ, якщо К (3 -1), М (-1 2)


Ответы на вопрос

Отвечает Шалашин Ваня.

Відповідь:

- (-4))^2 + (y - 3)^2 = 3^2 або (x + 4)^ 2 + (y - 3)^2 = 9