У трапеції одна з основ більша за другу на 3см. Висота трапеції дорівнює 4см, а її площа 24 см².

Чому дорівнюють основи трапеції?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кострыкина Виктория.

Ответ:

середня лінія - півсума основ

одна основа х см, друга х+3 см

середня лінія = (x+x+3)/2 = (2x+3)/2

площа = середня лігнія * висоту

середня лінія = площа/ висоту = 24/4 = 6 см

(2x+3)/2  = 6

2х+3 = 12

2х=9

х=4,5 см - одна основа

4,5 + 3 = 7,5 см друга основа

Объяснение: