Знайти довжину дуги кола, радіус якого дорівнює 10 см, якщо її кутова величина 80 градусів.


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Ирина.

Ответ:

Сдугі=40π/9 см

Объяснение:

Повний кут дорівнює 360°

80°/360°=2*40/9*40=2/9 частина кола.

Сдугі=2πR*2/9=2π*10*2/9=40π/9 см