ДУЖЕ ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ!! ДАЮ ВСІ СВОЇ БАЛИ! Площа трапеції дорівнює 24 см^2, а її основи 5 см і 11

см. Знайдіть висоту трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатенкова Настя.

Ответ:Для знаходження висоти трапеції використовуємо формулу:

h = (2 * S) / (a + b),

де h - висота трапеції, a та b - довжини основ, S - площа трапеції.

Підставляємо відомі значення:

h = (2 * 24) / (5 + 11) = 48 / 16 = 3

Отже, висота трапеції дорівнює 3 см.

Объяснение: https://chat.openai.com/ вот тут все ответи только зарекайся