1. Знайдіть квадрат гіпотенузи прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 2 см і 4 см. A)

2+42 Б) 4-2 B) 4+4 T) 16-4

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Таня.

Ответ: 20

Объяснение: с^2= 2^2+4^2= 4+16=20

квадрат гіпотенузи = сумі квадратів катетів

c^2=a^2+b^2