Допоможіть будь ласка. Терміново !!! Знайдіть соѕ ABC, якщо A(1; -3; 4), В(2; -2; 6), С(3; 1; 3).


Ответы на вопрос

Отвечает Крохалев Никита.

Ответ:

\frac{2}{\sqrt{114} }

Объяснение:

1) \ cos[BA;BC]=\frac{BA*BC}{|BA|*|BC|} ;

2) \ BA=(-1;-1;-2); \ BC=(1;3;-3);\\BA*BC=-1-3+6=2;\\|BA|=\sqrt{1+1+4}=\sqrt{6};\\|BC|=\sqrt{1+9+9}=\sqrt{19};

3) \ cos[BA;BC]=\frac{2}{\sqrt{6} *\sqrt{19}}=\frac{2}{\sqrt{114}} .