Сторони трикутника дорівнюють 3 см, 5 см і 7 см а периметр подібного трикутника в 2 рази більший за

периметр одного трикутника. Знайдіть сторони подібного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Тепляков Данил.

Ответ:

Спочатку знайдемо периметр початкового трикутника:

3 + 5 + 7 = 15 см

Периметр подібного трикутника буде в 2 рази більший, тобто:

15 * 2 = 30 см

За властивостями подібних трикутників, відношення сторін подібних трикутників дорівнює відношенню їх периметрів. Тому, щоб знайти сторони подібного трикутника, потрібно кожну сторону початкового трикутника помножити на деякий коефіцієнт.

Нехай х - коефіцієнт подібності. Тоді:

3х + 5х + 7х = 30

15х = 30

х = 2

Отже, сторони подібного трикутника будуть:

3 * 2 = 6 см

5 * 2 = 10 см

7 * 2 = 14 см

Відповідь: сторони подібного трикутника дорівнюють 6 см, 10 см і 14 см.