Площі двох півкругів відносяться як 4:9. Як відносяться їх радіуси? а) 16:81 б) 2:4,5 в) 1:1,5

г) 2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенович Максим.

\frac{4}{9} = \frac{nr^{2} }{{nx_{2}^{2}} }  = \frac{16}{81}Ответ:

Объяснение: