Радіуси двох концентричних кіл дорівнює 3 см і 5 см.знайдіть відношення площі кільця,обмеженого

цими колами,до площі меншого й до площі більшого кругів.

Ответы на вопрос

Отвечает Тангиева Виктория.

Ответ: S(кільця):S(SMALL)=16π:(9π)=16:9

S(кільця):S(BIG)=16π:(25π)=16:25

Объяснение:

S=πr²

=>S(BIG)=π*5²=25π

=>S(SMALL)=π*3²=9π

=>S(кільця)=S(BIG)-S(SMALL)=25π-9π=16π

=>S(кільця):S(SMALL)=16π:(9π)=16:9

S(кільця):S(BIG)=16π:(25π)=16:25