Висота проведена до основи рівнобедреного трикутника дорівнює 48 см. Знайдіть його площу якщо

відношення його бічної сторони до основи дорівнює 25:14​

Ответы на вопрос

Отвечает Урываева Анастасия.

Дано, що відношення бічної сторони трикутника до його основи дорівнює 25:14.

Позначимо основу трикутника як b і бічну сторону як a.

За заданим відношенням, ми можемо записати:

a/b = 25/14

Оскільки відношення бічної сторони до основи відоме, ми можемо виразити бічну сторону через основу:

a = (25/14) * b

Також, відомо, що висота проведена до основи дорівнює 48 см. Ми можемо виразити площу трикутника через основу і висоту:

Площа = (1/2) * b * висота

Підставимо значення висоти, яке дорівнює 48 см:

Площа = (1/2) * b * 48

Площу можна обчислити, коли буде відоме значення основи b. Оскільки ми не знаємо основи трикутника, неможливо точно обчислити його площу лише за відношенням сторін.

Якщо вам надано додаткову інформацію про трикутник, таку як довжину його основи, ви можете використати задане відношення для обчислення бічної сторони, а потім використати формулу для площі трикутника, щоб знайти його площу.

просто b не известно