У трикутнику ABC бісектриси кутів A і C перетинаються в точці O. Знайдіть кут BAC, якщо AB=BC кут

ABO =35 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Оля.

Відповідь:

\angle BAC = 55 \textdegree

Пояснення:

\displaystyle \angle ABO = \angle CBO=35 \textdegree\\\\\angle ABC = 2 \cdot \angle ABO=70 \textdegree\\\\\angle BAC = \frac{1}{2}(180\textdegree - \angle ABC)=\frac{1}{2}(180\textdegree - 70 \textdegree)=55 \textdegree