Потрібна ваша допомога Площа трикутника 18 см?. Висота,проведена до однієї зі сторін трикутника

дорівнює 2v3 см. Знайти цю сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Исачкин Егор.

Ми можемо використати формулу для площі трикутника:

S = 1/2 * a * h

де S - площа, a - довжина сторони, h - висота, проведена до цієї сторони.

Підставляємо відомі значення:

18 см² = 1/2 * a * 2v3 см

Множимо обидві сторони на 2, щоб позбутися дробів:

36 см² = a * 2v3 см

Поділимо обидві сторони на 2v3 см:

a = 36 см² / 2v3 см ≈ 20,8 см

Отже, довжина сторони трикутника дорівнює близько 20,8 см.