Площа основи конуса дорівнює 15 см2, а його об'єм - 40 см3. Знай- діть висоту конуса. оша якого

дорівнює​

Ответы на вопрос

Отвечает Цой Каролина.

Ответ:

Н=8см

Объяснение:

V=⅓*Sосн*Н;

Н=3*V/Sосн=3*40/15=8см