Скласти рівняння прямої, яка проходить через точки А(-1; 3), B(1; 5).


Ответы на вопрос

Отвечает Годжуров Лиджик.

Для того, щоб скласти рівняння прямої, яка проходить через дві задані точки, ми можемо скористатися формулою:

(y - y₁)/(x - x₁) = (y₂ - y₁)/(x₂ - x₁),

де (x₁, y₁) та (x₂, y₂) - координати заданих точок.

Замінюємо дані у формулу:

(y - 3)/(x - (-1)) = (5 - 3)/(1 - (-1))

(y - 3)/(x + 1) = 1

y - 3 = x + 1

Отже, рівняння прямої, яка проходить через точки А(-1; 3), B(1; 5), має вигляд:

y = x + 4.