1) Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 33 см, а бічна сторона

на 1,5 см більша за Основу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлович Михаил.

Ответ:

10 см, 11,5 см, 11,5 см

Объяснение:

Позначимо основу як х, а бічні сторони як х+1,5, тоді:

Р=1,5+х+1,5+х+х

1,5+х+1,5+х+х=33 (за умовою)

3х=33-1,5-1,5

3х=30

х=10 (см) основа

10+1,5=11,5 (см) бічна сторона