Із точки до прямої проведено дві похилі, проекція яких на цю пряму дорівнюють 5 см і 9 см. Знайдіть

відстань від точки до даної прямої, якщо різниця похилих дорівнює 2 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Анастасия.

Ответ:

удачи

Объяснение:

Нехай АС=х тоді АД= (х+2)

З Δ АВС(∠В=90°)

За теоремою піфагора АВ²=x^{2}-5^{2}

З Δ АВД(∠В=90°)

За теоремою піфагора АД=(x+2)^{2}- 9^{2}

x^{2}-5^{2}=(x+2)^{2}-9^{2}

x^{2}-25=x^{2}+4х+4-81

4х= 52

х=13

АВ²=13^{2}-5^{2}=169-25=144

АВ=12см