Більша основа рівнобічної трапеції дорівнює 12 см. Точка перетину діагоналей віддалена від основ на

2 см і 3 см. Знайдіть площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оля.

Ответ:

Удачі

Объяснение:

Δ ВОС = ДОА по двум углам

ВС:ДА=ОК:ОМ

ВС:12=2:3

ВС=(12·2):3=8 см менше основаніє

Висота трапеції = 5=2+3

S=(12+8):2·5=50 см²